E-MÜSTAHSİL MAKBUZU İÇİN HAZIR MISINIZ?

NES BİLGİ VERİ TEKNOLOJİLERİ VE SAKLAMA HİZMETLERİ A.Ş. Gelir İdaresi Başkanlığı’nın standartlarını yerine getirerek e-MM Hizmeti vermek için onay alan ilk Özel Entegratör oldu.

NES Bilgi e-MM Uygulaması ile mükellefler, gerçek usulde vergiye tabi olmayan çiftçilerden mal satın alınmasında fatura yerine geçen ticari bir vesika olarak kağıt ortamda düzenlemekte oldukları Müstahsil Makbuzunu ektronik ortamda düzenleyebilir ve elektronik ortamda 10 yıl boyunca muhafaza edebilirler.

 e-MM Uygulamasına geçiş için Mali mühür veya e-İmza’ya sahip olmanız yeterli.

E-MM UYGULAMASI’NA GEÇİŞ YAPMAK ÇOK KOLAY!

Mali Mühür veya e-İmza temin ederek hemen e-Müstahsil Makbuzu oluşturmaya başlayabilirsiniz. Mali Mühür Başvurusu için tıklayınız

Mali mührünüz veya e-İmzanız elinizdeyse e-MM Uygulamasına geçiş yapmak için bize bilgi vermeniz yeterli, e-MM Uygulamasına geçiş yapmak için tıklayınız

NES BİLGİ e-MM UYGULAMASI

NES Bilgi e-MM Uygulaması ile müstahsil makbuzlarınızı elektronik ortamda oluşturursunuz.

  • HER ZAMAN HER YERDEN ERİŞİM

Size sağlanacak kullanıcı adı ve şifre ile NES Bilgi e-SMM web uygulamasına; bilgisayar, tablet ya da cep telefonunuzdan her zaman her yerden erişim yapabilirsiniz.

Uygulamayı kullanırken mali mühür veya e-İmza’ya ihtiyacınız olmayacaktır. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra, hemen serbest meslek makbuzunuzu oluşturabilirsiniz.

  • 10 YIL SAKLAMA

NES Bilgi sistemlerinde oluşturduğunuz bir makbuza, oluşturulduğu andan itibaren 10 yıl boyunca her zaman ulaşabilirsiniz.

  • CARİ KAYDI

Bir makbuz oluşturduğunuzda muhatabı/alıcısı, hesabınızda otomatik olarak kaydedilir. Tekrar aynı cariye makbuz oluştururken bilgileri otomatik olarak gelir.

Makbuz oluştururken girdiğiniz hizmet bilgileri de hesabınızda otomatik kaydedilir. Bu da size aynı içerikte makbuz kesmenizi sağlar.

İsterseniz excel ortamında kayıtlı carilerinizi de otomatik olarak içeri aktarabilirsiniz. Bu sayede makbuz oluştururken alıcı bilgilerini yeniden girmeniz gerekmeyecektir.

  • SINIRSIZ KULLANICI VE YETKİLENDİRME

NES Bilgi e-SMM Uygulaması’nda 1 tane ana kullanıcı tanımlanır. Bu kullanıcı tüm yetkilere sahiptir. Bu kullanıcı istediği kadar alt kullanıcıyı kendi açabildiği gibi, açılan alt kullanıcılara da istediği yetkileri tanımlayabilir.

  • AKILLI ARAMA

Akıllı arama özelliğinin bulunduğu e-SMM uygulaması’nda, aradığınız bir makbuza her an erişim yapabilirsiniz. Makbuzlarınıza istediğiniz tarih aralığında, muhatabının adının birkaç harfi ile yada vergi numarası ile anında ulaşabilirsiniz.

  • EXCEL RAPORLAMA

istediğiniz tarih aralığına ait makbuzları ya da belirttiğiniz tarih aralığında istediğiniz alıcıya ait makbuzları istediğiniz excel başlıkları ile raporlayarak sisteminize indirebilirsiniz.

  • PDF ÖZELLİĞİ

istediğiniz tarih aralığına ait makbuzları ya da belirttiğiniz tarih aralığında istediğiniz alıcıya ait makbuzları istediğiniz başlıklar ile toplu olarak ya da tek tek PDF halinde sisteminize indirebilirsiniz.

  • MAKBUZ TASARIMI

Makbuzlarınızda logo ve banka bilgileriniz bulunabileceği gibi istediğiniz şekilde özelleştirme de yapıyoruz.

  • ZAMAN TÜNELİ

Yapılan tüm işlemler kullanıcı bazında loglandığı için, hangi işlemin hangi kullanıcınız tarafından ne zaman yapıldığını her zaman görebilirsiniz.