NES e-Con Online;

E-Arşiv süreçlerini otomatikleştiren, kesintisiz e-Arşiv Fatura gönderimini ve sağlayan, yeni teknolojiler ile hazırlanmış, üst düzey performans sunan e-Dönüşüm modülüdür.

  • Firmanızın lokalinde çalışan bir uygulamadır. Senkron – asenkron, online – offline olarak çalışır.
  • Tüm ERP’ler ile kullanılan NES e-Con Online için arka planda bulunan fatura sisteminin önemi yoktur.
  • Tüm fatura kontrolleri Gelir İdaresi Başkanlığı’nın belirlediği Şema/Şematron kontrollerine göre, lokalinizde NES e-Con Online tarafından yapılır.
  • Ortamda internet bağlantısı var ise oluşturulan faturalar eş zamanlı olarak entegratöre gönderilir. Lokalde başarılı olan fatura, entegratör sisteminde ya da GİB sisteminde hata almaz. Ancak alıcı sisteminde sorun var ise alıcı kaynaklı hata alınabilir(Hedeften sistem yanıtı gelmedi). Böyle bir durumda da, fatura alıcısı sistemini düzelttiği anda fatura aynı numara ile yeniden gönder seçeneği ile alıcısına iletilir.
  • ERP’den fatura oluşturduğunuz anda NES e-Con Online devreye girer. Fatura alıcısı e-Fatura kullanıyor ise e-Fatura oluşturur. Fatura alıcısı e-Fatura kullanmıyor ise ve siz e-Arşiv kullanıyor iseniz e-Arşiv Fatura oluşturur.
  • ERP’de düzenlenen fatura başarılı ise; e-Fatura/e-Arşiv Fatura oluşturulur. Bu aşamada fatura irsaliye olarak kullanılıyor ise ya da çıktısı müşteriye verilecek ise anında tekil yada çoklu olarak çıktı alınabilir. (500 adet faturanın anlık olarak indirilme süresi 30 saniyedir.)
  • Firma cari bilgisinde e-Mail adresi olması durumunda iletilen faturanın mail olarak alıcısına firma logonuz ile birlikte pdf olarak iletilir.
  • Gönderilen mailler sistem tarafından otomatik takip edilir, alıcısına ulaşmayan fatura mailleri ya da hatalı yazılan mail adresleri görüntülenerek sistem üzerinden doğru bilgi ile gönderilebilir.

Bunlar sadece birkaçı.

e-Dönüşüm Projelerinde süreçlerinizi otomatik hale getirmek, performans ya da işlemlerinizde konfor sağlamak isterseniz e-Con Online’ın aradığınız uygulama olduğundan emin olabilirsiniz.

Demo için bizimle iletişime geçebilirsiniz.