SADECE E-DÖNÜŞÜM ODAKLI

NES Bilgi, sadece e-Dönüşüm süreçlerinde; e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter, e-Bilet, e-İrsaliye Projelerinde, Özel Entegratör kimliği ile hizmet vermektedir. Bünyesinde ki yönetim kadrosu; yazılım, bilgi teknolojileri ve satış yöneticileri, sürecin başından(2013 yılı) itibaren sektörde bulunan, sektörün eksikliklerini bilen, doğru çözümlerle fark yaratan ekipten oluşmaktadır.

Güçlü Altyapı

NES Bilgi, Türkiye sınırları içinde Dünya Standartlarında oluşturulmuş bulut sunucular üzerinden hizmet vermektedir. Tam yedekli ve iki şehre dağıtılmış altyapısıyla Veri Merkezi’ni İstanbul’da yedekli olarak konumlandıran NES Bilgi, Felaket Kurtarma senaryoları için ana sistemlerle birebir aynı nicelik ve nitelikteki sistemlerini Ankara’da Felaket Kurtarma Merkezi’nde bulundurmaktadır. İstanbul’da barındırılan bulut sunucular eş zamanlı olarak Ankara bulut platformuna replikasyon yapmaktadır.

%100 GÜVENLİ VERİ

İstanbul’da yedekli olarak konumlandırılan bulut sunucular ve Ankara Felaket Kurtarma Merkezi ile veri kaybını sıfıra indirerek herhangi bir felaket senaryosuna hazır bulunan sistemlerinin yanı sıra, tüm verileri 10 yıl saklamakta ve müşterinin dilediği zaman her yerden erişmesine olanak tanımaktadır.Müşterilerine sunduğu e-Dönüşüm hizmetlerinde tüm kullanıcılarının yaptığı her işlemi kayıt altına alarak kullanıcının ne zaman hangi işlemi yaptığını her zaman sistem üzerinde göstermektedir.

ÜSTÜN PERFORMANS

NES Bilgi, kendi ekibi tarafından yapılan ve geliştirilen tüm e-Dönüşüm yazılımlarında her zaman son teknolojiyi kullanmaktadır. Tüm projelerde en yüksek düzeyde performans almak ve yeni teknolojilere hazır olmak için akılcı tasarlanmış yazılım altyapısı ile; fatura, defter ya da bilet işlemleri olabilecek en kısa sürelerde yapılmaktadır. Bu konuda ki iddiamız, güçlü yazılım mimarimizden ve kullanıcı ihtiyaçlarını çok iyi bilmemizden kaynaklanmaktadır.

HER YERDEN ERİŞİM

Mali Mühür kullanımınız artık son buluyor. NES Bilgi, sistemlerine 7/24 kesintisiz olarak her yerden erişebileceğinize ve tüm verilerinize ulaşabileceğinize garanti vermektedir. Sağladığı web platformu ile internet bağlantısı olan her yerden kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak tüm e-Dönüşüm işlemlerinizi yapabilirsiniz.

KULLANICI YETKİLENDİRME

NES Bilgi sistemlerinde 1 ana kullanıcı bulunur. Bu kullanıcı dilediği kadar alt kullanıcı açarak, açtığı kullanıcılara istediği yetkiyi tanımlayabilir. Çok gelişmiş yetki tanımlaması ile istediğiniz kullanıcıya istediğiniz yetkiyi tanımlayabileceğinize emin olabilirsiniz.

TÜM SİSTEMLER İLE UYUM SAĞLAMASI

NES Bilgi, akılcı tasarlanmış yazılım alt yapısı sayesinde tüm fatura sistemleri (ERP, muhasebe sistemi) ya da  e-Ticaret kanalları ile kolaylıkla uyum sağlar.

HIZLI ENTEGRASYON

NES Bilgi sistemlerine entegrasyon çok kolay ve hızlıdır. Müşterinin fatura oluşturabilecek veriyi sunduğu her platform NES Bilgi sistemlerine kolaylıkla entegrasyon sağlar. Bu sayede tüm fatura süreçlerinde otomatikleştirme sağlanır.

DOĞRU ÇÖZÜMLER ÜRETİR

Sloganı “doğru çözümler üretir” olan NES BİLGİ, tamamen kullanıcının ihtiyacına yönelik çözümler sunar.

10 YIL SAKLAMA

NES Bilgi; sunduğu tüm e-Dönüşüm hizmetlerinde, tüm verileri 10 yıl saklamayı ve erişim yapılabileceğini taahhüt eder.

SAHİP OLDUĞU SERTİFİKALAR

ISO / IEC 27001 BİLGİ GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ

ISO / IEC 20000 BİLGİ TEKNOLOJİLERİ HİZMET YÖNETİM SİSTEMİ

ISO / IEC 22301 İŞ SÜREKLİLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ

ISO / IEC 24762 FELAKETTEN KURTARMA MERKEZ SİSTEMİ