Kullandığınız programa uygun doğru çözümler NES Bilgi’ de…

Tüm muhasebe programlarına uyumlu; NES Bilgi e-Fatura/ e-Defter/ e-Arşiv Fatura uygulamaları ile, “e-Dönüşüm” projelerinin sağladığı kolaylıkları mevcuttaki düzeninizi değiştirmeden devam edin.

NES Bilgi, ERP bağımsız olarak hazırladığı uygulamalarını; Muhasebe/ERP/CRM/Fatura Programınızda çok kısa süreler içinde kullanıma hazır hale getirir.

Gelir İdaresine bağlı olan web servis ile; düzenleyeceğiniz fatura, alıcınız e-Fatura mükellefi ise e-Fatura olarak göndermenizi, fatura düzenlenen taraf e-Fatura mükellefi değil ise kağıt fatura ya da e-Arşiv Fatura olarak göndermenizi sağlar. Başkanlık onaylı ERP bağımsız e-Defter yazılımı ile dakikalar içinde; defterlerinizin elektronik ortamda oluşturulmasını, beratlarınızın otomatik olarak GİB’e gönderilmesini ve GİB onaylı beratlarınızı almanızı sağlar.

Üstün performans sunan uygulamaları ile doğru çözümler üreten NES Bilgi, mevzuat ve teknik altyapısı ile tüm sorularınıza yanıt alabileceğiniz her zaman ulaşabileceğiniz uzman ekibi ile e-Dönüşüm projelerinde yanınızdaki en güvenilir çözüm ortağınız oluyor.